Menderes Mahallesi Trabzon Bulvarı No:119 Dulkadiroğlu/ KAHRAMANMARAŞ

0 (344) 231-0187

Değerlerimiz

Prizma Doğalgaz Mühendislik ve Isı Sistemleri adı altında 2008 yılında Kahramanmaraş’ta kurulan firmamız, kurulduğu günden itibaren değerlerini korumayı başarmıştır. Teknoloji, yenilik, hizmet alanının genişlemesi ve büyümesiyle birlikte emin adımlarla hedeflerine yürüyen firmamız, hiçbir zaman değerlerinden vazgeçmemiş ve değerlerini korumayı başarmıştır.

 

Prizma Doğalgaz’ın savunduğu değerler ise şu şekildedir:

 

  1. Ürün ve hizmetlerimizin kalitesini devamlı olarak arttırmak ve bu şekilde marka imajımızı korumak

 

1998 yılından süre gelen çalışmaların ardından 2008 yılında Prizma Doğalgaz adını alan firmamız, marka imajını korumak uğruna çok sayıda adım atmıştır. Rakipleri de dahil olmak üzere örnek bir hizmet anlayışını benimsemektedir. Ürün kalitesini arttırmak ve sürekli olarak yüksek kalitede hizmet vermek en büyük değerlerimiz arasında yer almaktadır.

 

  1. Bayiliklerimize, çalışanlarımıza ve rakiplerimize dürüst davranmak

 

Firmamızın benimsediği en büyük değerler arasında dürüstlük yer almaktadır. Ticaret, ürün satışı ve hizmet satışında dürüst olmak firmamız içerisinde bulunan tüm bireylerin en büyük görevleridir. Bunların yanı sıra bayiliklerimize, çalışanlarımıza ve rakiplerimize de dürüst davranmamız gerektiğinin bilincinde olarak hizmetlerimize devam etmekteyiz.

 

  1. Açık görüşlülüğü, yeniliği ve bireysel gelişimi savunmak

 

Prizma Doğalgaz, bünyesinde bulundurduğu çalışanların sadece hizmet vermesini değil aynı zamanda kendilerini geliştirebilmelerini de sağlamaktadır. Hem iş hem eğitim parolası altında çalışanlarımız, mesai saatleri içerisinde çeşitli eğitimlerden de faydalanmaktadırlar. Müşteri ilişkileri, çalışan ilişkileri ve ürün bilgisi gibi konuların yer aldığı bu eğitimler, çalışanlarımızın bireysel olarak gelişmesini sağlamaktadır.

Açık görüşlülük ilkesi de firmamız tarafından benimsenmektedir. Müşteriyi veya rakipleri anlama, iş ortaklarını anlama gibi süreçler, çalışanlarımızda ve yöneticilerimizde bulunması gereken özelliklerin başında gelmektedir.

Yenilik ilkemiz ise şirketimizin hizmet sınırlarını aşması, genişletmesi ve büyümesi için savunduğu değerler arasında yer alır. Bu değer; teknolojiye ayak uydurarak müşterilerimize daha kaliteli hizmetler verebilmemize imkan tanır.

 

  1. Hızlı ve Kaliteli Hizmet Sunmak

 

Doğalgaz ve ısı sistemlerine hizmet duyan bireyler, ev ya da iş alanlarında birçok sorunla karşılaşabilir. Özellikle kış aylarında ihtiyaç duyulması halinde ısı sistemleri ile alakalı problemlerin daha kısa sürede çözülmesi gerekebilir. Sizleri memnun etmeyi hedefleyen firmamız, hızlı hizmet vererek sorunlarınızın en kısa süre içerisinde çözülmesini sağlamaktadır. Hızlı ve yüksek kalitede hizmet vermek en önemli değerlerimizden biridir.

 

  1. Doğayı Koruma ve Çevreye Saygı

 

Kuruluşumuzdan itibaren firmamızın benimsediği değerlerden biri de çevredir. Gerek üretim gerekse de tesisat kurulumlarında firmamız, çevreye duyarlı bir şekilde çalışmalarını sürdürmektedir. En önemli değerlerimizden biri olan doğayı koruma politikamız, sunduğumuz tüm hizmetlerde etkisini göstermektedir. Prizma doğalgaz sadece doğayı kirletmemekle sınırlı kalmaz aynı zaman fidan bağışı gibi yardımlarla çevreye büyük destek sağlar.

 

  1. Uzun Süreli Var Olma Hedefi

 

Şirketimizin en büyük hedeflerinden ve değerlerinden biri de uzun süre var olma hedefidir. Geçmişten günümüze verdiği tüm hizmetler doğrultusunda sektöründe lider olmayı başaran firmamız, lider kalmayı ve sizleri kaliteli hizmetleriyle uzun süre buluşturmak istemektedir. Çalışanlarımız, bayiliklerimiz ve tüm kadromuzla yaptığımız yenilikler doğrultusunda da uzun süre sektörde var olabilmek için çeşitli adımlar atmaktayız. Bu amaç doğrultusunda geçmişe, bugüne ve geleceğe uyum sağlama yönünde riskli yaklaşımlar ve yenilikleri de gerçekleştirmekteyiz.

 

  1. Çalışan Kadrosunun Memnuniyeti

 

Müşterilerimiz ve bayiliklerimiz bizim için ne kadar değerliyse çalışanlarımız da bir o kadar değerlidir. Çalışanlarımızın iş yerlerinde ve hizmet esnasında güler yüzlü olması, kaygı ve kopukluk hissetmemeleri ayrıca işlerine pür dikkatle odaklanabilmeleri için onlara gerekli değeri ve emeklerinin karşılıklarını tam olarak vermekteyiz. Çeşitli ödemeler, başarı kazanımları ve aktiviteler ile çalışanlarımızı şirket değerlerimiz doğrultusunda memnun etmekteyiz.

 

  1. Verimli Çalışma Şartları

 

Prizma Doğalgaz, uzun süredir sektörde yer alan ve müşterilerine kaliteli hizmetleri sunmayı başaran bir ısı sistemleri firmasıdır. Bayiliklerimiz ve tüm çalışma kadrolarımız için verimli çalışma şartları oluşturmak sahiplendiğimiz değerlerin başında gelmektedir.

 

  1. Profesyonel Hizmet

 

Müşteri memnuniyetini hedefleyen firmamız, her zaman bünyesinde profesyoneller bulundurmaktadır. Her hizmetin profesyonelleri tarafından verilmesi gerektiğini bilen Prizma Doğalgaz, başta mühendisler olmak üzere tüm çalışanların profesyonel olmasına ve bu yönde çalışmalar yapılmasını değerleri arasında katmaktadır. Profesyonel hizmet ile hem verimlilik hem de müşteri memnuniyeti hedeflenmektedir.