Menderes Mahallesi Trabzon Bulvarı No:119 Dulkadiroğlu/ KAHRAMANMARAŞ

0 (344) 231-0187

Vizyon - Misyon

Prizma Doğalgaz belirli misyon ve vizyon değerleri altında müşterilerine hizmet vermektedir. Kahramanmaraş’ta bulunan firmamız, firma değerlerinden ödün vermeyerek sizleri memnun etmek için hizmetlerini sunmaya devam etmektedir. 2008 yılında kurulmuş olan Prizma Doğalgaz Mühendislik ve Isı Sistemleri, bu yolda belirlediği vizyon ve misyon değerleriyle rakiplerine ve iş ortaklarına örnek olmaktadır. Belirlediği değerler altında örnek olarak gösterilmeye devam eden firmamız, sağladığı kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti doğrultusunda değerlerini korumaya devam ederek kendini yenilemeyi de ihmal etmemektedir. Daha kaliteli hizmet vermek amacıyla kendini yenileyen ve geliştiren firmamız, müşterilerini memnun etmeyi başarmaktadır.

 

Vizyon Değerlerimiz ve Hedeflerimiz

 

2008 yılında Prizma Doğalgaz Mühendislik ve Isı Sistemleri adıyla Kahramanmaraş’ta kurulan firmamız, sadece bu bölgeyle sınırlı kalmayıp tüm ülkeye ve hatta tüm dünyaya yayılmak istemektedir. Vizyonumuzun temel yapı taşını oluşturan uluslararası hizmet, en büyük amaçlarımızdan biridir. Bu hedefe ulaşmanın kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetinden geçtiğini bilen firmamız, tüm hizmetlerinde bu değerlerin oluşmasına özen göstermektedir. Gerek hizmet gerek ticaret anlayışında doğru ve dürüst bir satış politikası yürütmek ve bu politikadan da en çok müşterilerimizin faydalanmasını sağlamak vizyon değerlerimiz arasında yer almaktadır. Güçlü ve akılcı bir takım çalışması oluşturmak, takım halinde hizmet vermek ve bu şekilde hizmet verdiğimiz her alanda lider konuma gelmek şirketimizin ulaşmak istediği gayelerden biridir.

 

Misyon Değerlerimiz ve Hedeflerimiz

 

Firmamız, belirlediği misyon değerleri içerisinde sektörde hizmet sunmaktadır. Prizma Doğalgaz adı altında sizlere hizmet veren şirketimiz, belirlediği değerleri hiçbir zaman kaybetmeden kendini yenilemek ve sizlere daha kaliteli hizmetler vermektedir. Bir topluluk olarak çalışmak, topluluk sayesinde daha yaratıcı fikirler bulmak ve daha yaratıcı hizmetler sunmak firmamızın belirlediği misyon değerlerinden biridir. Her zaman kendini yenilemeyi ve geliştirmeyi başaran firmamız, sizlere hizmet verdiği süre boyunca teknolojiye ayak uydurmayı ve bu şekilde daha kolay ve daha etkili bir şekilde ihtiyaçlarınızı karşılamayı da kendine gaye edinmiştir. 2008 senesinden itibaren belirlediği etik değerleri hep savunan ve etik sınırlarının dışına çıkmamayı başaran firmamız, Kahramanmaraş’ta en güvenilir firmalardan biri olmayı başarmıştır. Bunların yanı sıra misyon ve vizyon değerleri doğrultusunda belirlenen bazı hedefler; 

 

1) Güvenilirlik,

 

2) Ticaret etiği,

 

3) Kaliteli ürünler,

 

4) Kaliteli hizmet,

 

5) Müşteri Memnuniyeti,

 

6) Teknolojiye uyum sağlama,

 

7) Hedef kitleyi devamlı olarak genişletme,

 

8) Belirli planlar dahilinde ilerlemeye devam etme,

 

9) Uluslararası yönde açılma,

 

10) Kısa sürede müşteri ihtiyacını karşılama,

 

11) Sektöründe lider olma ve lider kalma,

 

12) Örnek bir firma olma,

 

13) Örnek ticaret anlayışı oluşturma

 

Sizlere verdiği hizmetler ve sağladığı kazançlar ile yetinmeyen Prizma Doğalgaz, sektörü daha iyi bir hale getirmek ve bu sektörde lider bir firma olmayı hedeflemektedir. Amaçlarına her gün daha da yaklaşan firmamız, yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam etmektedir.

 

Vizyon Hedeflerimiz

 

Prizma Doğalgaz Mühendislik ve Isı Sistemleri 2008 yılındaki kuruluşunda belirlediği vizyon hedefleriyle yoluna devam etmektedir. Bu yolda öncelikle Kahramanmaraş il sınırları içerisinde hizmet veren firmamız, ülke geneline ve dünya geneline yayılmayı hedeflemektedir. Kahramanmaraş’ta her semte, her mahalleye ve her eve hizmetlerini götürebilmeyi başaran Prizma Doğalgaz, hizmet sınırlarını emin ve doğru adımlarla genişletmektedir. Hizmet sınırlarını genişleten firmamız, her geçen gün daha fazla müşteriye hizmet verir. Sadece hizmet sınırlarını genişletmek değil, bunu yaparken yeni müşterilerini memnun etmek ve sadık bir müşteri potansiyelini elde etmek isteyen firmamız, kaliteli hizmet sunmaya da fazlasıyla özen gösterir. Bu yolda atılacak tüm adımların, Prizma Doğalgaz’ı istediği konuma getireceğinden eminiz ve emin adımlarla yolumuza devam etmekteyiz.

 

Misyon Hedeflerimiz

 

Uluslararası bir firma olmak ve tüm dünyada hizmet vermek firmamızın hedeflediği en büyük amaçlardan biridir. Ancak bu yolda değerlerimizi kaybetmemek ve daha doğru değerler belirlemek de Prizma Doğalgaz’ın atması gereken adımlar içerisinde yer almaktadır. Prizma Doğalgaz Mühendislik ve Isı Sistemleri, 2008 yılında belirlediği değerler doğrultusunda kendini yenilemekte ve büyütmektedir. Günden güne büyüyen firmamız, müşteri potansiyelinin arttığı gibi daha fazla insan aklını bünyesinde barındırmakta ve değerlerine de bu şekilde sahip çıkılmasını sağlamaktadır. Teknolojiye ve yeniliğe sizlere en iyi hizmeti verebilmek için uyum sağlayan firmamız, doğru ve dürüst ticaret anlayışını hiçbir zaman kaybetmemektedir.