Menderes Mahallesi Trabzon Bulvarı No:119 Dulkadiroğlu/ KAHRAMANMARAŞ

0 (344) 231-0187

Kombi Şofben Kazan Ve Klima

Uzun süredir sektörde yer alan ve lider firmalardan biri olan Prizma Doğalgaz, tüm ısı sistemlerinde sizlere hizmet sunmaktadır. Sadece ürün satışı değil, ısı sistemlerinin kurulması gibi tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaya yönelik hizmetler de firmamız tarafından sizlere sunulmaktadır. Prizma Doğalgaz Mühendislik ve Isı Sistemleri, doğalgaz başta olmak üzerde diğer ısıtma sistemleri alanında da ihtiyaçlarınızı karşılar. Kombi, şofben, kazan ve klima gibi aklınıza gelecek tüm ısıtma ve soğutma sistemleri için her ürünü ve her hizmeti Prizma Doğalgaz bünyesinde bulabilmeniz mümkündür.

 

Kombi Satışı Bakımı ve Kurulumu

 

Kombi, doğalgaz tesisatının kurulabilmesi ve kullanılabilmesi için en önemli parçalardan biridir. Doğalgaz sıcaklığını ayarlayan ve termostat görevi gören kombiler, Prizma Doğalgaz bünyesinde yer alır. Firmamız, kombilerin sadece satışını yapmaz. Kombi satışı sırasında tercih edebileceğiniz kombi kurulumu da sizlere sunulan hizmetler arasında yer alır. Bu hizmet ile satın aldığınız kombiyi taşımanıza ya da kurmanıza gerek yoktur. Firmamızda bulunan profesyonel tesisatçılarımız, satın aldığınız kombileri adresinize teslim eder ve gerekli kurulum işlemlerini yapar. Bu sayede kombileriniz en kısa sürede tamamen alanında uzman tesisatçılar tarafından kurulur. Böylece hem kurulum sırasında hem de kullanım aşamasında bir sorunla karşılama olasılığınız minimuma iner.

 

Kombilerin arıza yapmaması ve optimum bir şekilde çalışabilmesi için bakım yapılması gerekir. Kombi bakımı yılda 1 ya da 2 kez yaptırılabilir. Kombi bakım hizmeti de Prizma Doğalgaz tarafından sizlere sunulan hizmetler arasında yer alır. Gerek bakım aşamasında gerekse de kullanım aşamasında herhangi bir sorunla karşılaşılmaması için bakım işleminin profesyoneller ve işinde usta bireyler tarafından yapılması gereklidir.

 

Şofben Kurulumu ve Bakımı

 

Doğalgaz, mühendislik ve ısı sistemleri alanında hizmet veren firmamız, birbirinden farklı şofben seçeneklerini de sizlere sunmaktadır. Her biri kaliteli olan şofben markalarından birini seçerek evlerinize, banyolarınıza ve iş yerleriniz gibi alanlara şofben taktırabilmeniz mümkündür. Şofben satışı gerçekleştiren firmamız sadece bununla da sınırlı kalmaz. Satılmış olan şofben kurulumu ve nakliye işlemini de gerçekleştirir.

 

Firmamız bünyesinden alacağınız şofben takımı, dilediğiniz adrese en kısa süre içerisinde ulaştırılır. Ayrıca satın aldığınız şofben için kurulum hizmetimizden de faydalanabilmeniz mümkündür. Şofbenler, elektrik bağlantılarına sahip bir su ısıtma sistemidir. Bu sebeple, şofben bağlantısının doğru bir şekilde yapılmaması kısa devre gibi can sağlığı açısından sorun yaratacak problemlerin meydana gelmesine sebep olur. Bu tip problemlerin meydana gelmemesi için işinde profesyonel olan elektrikçiler ya da tesisatçılar tarafından şofben kurulumun yapılması gereklidir. Firmamız bünyesinde şofben teknik servisi de bulundurur. Teknik servis hizmetimizi tercih ederek, şofbenlerinizin kurulumunun doğru bir şekilde yapılmasını sağlayabilmeniz mümkündür.

 

 Şofben kurulumunda izlenen adımlar ise şu şekildedir;

 

1) İlk olarak firmamızdan satın aldığınız şofben için teknik servis hizmeti tercih etmeniz gerekebilir.

 

2) Satın aldığınız şofbenlerin kargo, nakliye ya da farklı yollarla adresinize gelmesini sağlayabileceğiniz gibi teknik servisimiz tarafından kurulum 3) aşamasında da getirilmesini isteyebilirsiniz.

 

3) Teknik servisimiz, sizlerle birlikte belirlenen gün ve saatte adresinizde olur.

 

4) Satın aldığınız şofbenin kutu açılımı yapılır ve eksik parça olup olmadığı kontrol edilir.

 

5) Eksik parça olmaması durumunda teknik servisimiz kurulum işlemlerine başlar.

 

6) Kurulumda ilk olarak elektrik kabloları ve hatları birbirine doğru bir şekilde bağlanır.

 

7) Elektrik bağlantısının ardından su bağlantıları ve kabloları takılır. Bu işlemde soğuk su şofben girişine sıcak su ise şofben çıkışından dışarıya ulaşır.

 

Bu işlem adımları neticesinde şofben kurulmuş olur. Kurulumun ardından kontroller yapılır ve firmamızdan satın aldığınız şofben kullanılabilir hale gelir.

 

Kazan Sistemi Satışı ve Kurulumu

 

Kazan sistemi, özellikle doğalgaz tesisatının olmadığı yerlerde kullanılır. Kazan sistemi de en az doğalgaz sistemi kadar önemlidir. Kazan sistemi ve doğalgaz sistemi arasındaki en büyük fark, kazan sisteminde kömür gibi çeşitli yakıtların kullanılması ve bu yakıtın kimyasal enerjinin yayılmasıdır. Kazan sisteminde ısınma bu şekilde sağlanır. Kazan tesisatı kurulumu ve kazan satışı firmamızın sizlere sunduğu hizmetlerden biridir.

 

Klima Satışı ve Kurulumu

 

İklimsel dengeyi sağlayan hem sıcak hem de soğuk ayarları bulunan uzun ömürlü klimalar firmamız tarafından sizlerle buluşturulmaktadır. Prizma Doğalgaz güvencesiyle satın aldığınız tüm klimaların kurulumu ve bakımı, teknik servis hizmetimiz sayesinde kısa süre içerisinde, profesyonel bir şekilde yapılmaktadır.