Menderes Mahallesi Trabzon Bulvarı No:119 Dulkadiroğlu/ KAHRAMANMARAŞ

0 (344) 231-0187

Hakkımızda

1998 yılında farklı bir kurumsallaşma bünyesinde oluşum gösteren firmamız bugün Prizma Doğalgaz olarak faaliyet göstermektedir. 2008’den bu yana Kahramanmaraş’ta kurulan firmamız, doğa dostu bir vizyonla hizmetlerine kesintisiz bir şekilde bugüne kadar devam etmiştir. Gelecek vizyonlarını da teknolojiye entegre, yenilikçi ve çözüm odaklı olacak şekilde geliştirerek, hizmetlerini yarın da sürdürmeye devam edecektir. Prizma Doğalgaz, Mühendislik ve Isı Sistemleri olarak, kurumsal kimlik çabası altında yüksek kalite standartlarını yakalamayı hedeflemekteyiz. Hedeflerimizle birlikte bizi tercih eden müşterilerimizin sorunlarını yenilikçi yaklaşımlar ile çözmekteyiz. Uzun zamandan beri sektörde varlığını sürdüren öncü firmalardan biri olmanın verdiği güvenle, hizmet portföyümüzü ve hizmet alanımızı her geçen gün genişletmekteyiz. Bugün Kahramanmaraş’ta etkin bir şekilde hizmetlerini gerçekleştiren firmamız; doğalgaz tesisatı, sıhhi tesisat işleri, kazan dairesi kurulumu gibi hizmetleri sunarken, kurulan sistemlerin bakım ve onarımları için de destek sağlamaktadır. Modern anlamda teknolojinin son ürünü soğutma ve ısıtma sistemlerinin her bir ayrıntısını müşterinin talebine uygun bir şekilde kurmakta ve kullanıma uygun hale getirmekteyiz.

 

1998 Yılından Günümüze

 

1998 yılında farklı oluşumlar ve hizmetler doğrultusunda personel yapısını planlayan ve düzenleyen firmamız, kurumsal kimlik amacı doğrultusunda tüm adımların atılmasının ardından Prizma Doğalgaz Mühendislik Isı Sistemleri adını almıştır. Prizma doğalgaz, sadece bir satış firması değildir. Isı ve soğuma sistemleri hakkında detaylı olarak tüm hizmetleri sizlere sunan bir firmadır. Bu hizmetlerin her birinin alanında uzman mühendisler tarafından verilmesi de sizlerin aldığınız hizmetlerden memnun olmanızı sağlamaktadır. 2008 yılından itibaren müşteri memnuniyeti çatısı altında hizmetlerini sunan Prizma Doğalgaz, verdiği profesyonel hizmetler ile hedeflediği müşteri memnuniyetine ulaşmayı başarmıştır. Böylelikle sektöründe lider olan ve herkesin kalbini kazanan firmamız, farklı hizmet sektöründe de bireylerin yardımına koşmuştur. Kahramanmaraş sınırları içerisinde kurulan firmamız geçmişten günümüze bu mevkide ikamet eden tüm vatandaşlara çeşitli hizmetler sunmuştur ve sunmaya da devam etmektedir.

 

Biz Kimiz?

 

Prizma Doğalgaz, Kahramanmaraş’ta bulunan ve bu mevkide ısı yalıtım hizmetleri veren bir firmadır. Prizma Doğalgaz Mühendislik ve Isı Sistemleri adıyla da bilinen ve diğer mühendislik işlemleri için de hizmet veren firmamız, sınır tanımaksızın her ilçeye, her mahalleye ve her sokağa hizmet sunmaktadır. Evler, iş yerleri ve tüm alanlarda ısı sistemleri hizmeti sunan firmamız, sadece satış işlemleri değil tüm mühendislik işlemleri ile ilgilenmektedir. Sadece ürün satmak ve pazarlamak ile ilgilenmeyen firmamız, sektör hakkında da çeşitli araştırmalar yapmaktadır. Bu araştırmalar doğrultusunda sektörün eksiklikleri ve bireylerin ihtiyacı Prizma Doğalgaz tarafından tespit edilmektedir. Tespit işlemlerinin ardından atılması gereken tüm adımlar, firmamız tarafından ‘’ortak akıl’’ yürütülerek atılmaktadır. Böylelikle kendi çıkarlarından çok sektörün ve hizmete ihtiyaç duyan bireylerin çıkarları firmamızca ön planda tutulmaktadır. 

 

Müşteri Memnuniyeti

 

Prizma Doğalgaz Mühendislik ve Isı Sistemleri adıyla sizlere çeşitli hizmetler sunan firmamız, her hizmetinde müşteri memnuniyetini hedeflemektedir. Firmamızın sunduğu hizmetlerden müşterilerimizin memnun olması için çok sayıda çalışmalar ve yenilikler devamlı olarak yapılmaktadır. Sunduğu hizmetin kalitesiyle yetinmeyen ve her zaman kendini geliştirmeye çalışan firmamız, verdiği hizmetlerin standartlarını her zaman yükseltmektedir. Müşteri memnuniyeti çatısı altında hedeflerini belirleyen Prizma Doğalgaz, 2008 yılından bugüne kadar sunduğu her hizmette müşterilerini memnun etmeyi başarmıştır.

 

Dürüst Pazarlama ve Doğru Satış Politikası

 

Prizma Doğalgaz, verdiği hizmetlerde belirli öncelikler bulundurmaktadır. 98 yılından itibaren var olan oluşumumuz, her zaman doğru ve dürüst bir satış politikası izlemeyi kendisine amaç edinmiştir. Bu yönde hizmet almak isteyen müşterilerin doğru ürünleri satın alabilmesi, uzun süre kullanılabilir araç gereçlere ulaşabilmesi, uygun ve gerçek fiyatlardan faydalanabilmesi en büyük hedeflerimizden biridir. Başarıya ulaştırdığımız bu hedefler, müşterilerimizin doğalgaz ve diğer ısı sistemleri konusunda bizlerden aldığı hizmetten başka bir hizmete ihtiyaç duymasını da engellemektedir. Doğalgaz ve diğer tüm ısı sistemlerinde duyulan ihtiyaç, firmamızın verdiği tek bir hizmet ile karşılanmaktadır.

 

Başarılarımız

 

Hizmet vermeye başladığı ilk günden itibaren çeşitli ısı sistemlerinde ve doğalgazlarda ihtiyaçlarınızı karşılayan firmamız, birçok başarıya da imza atmıştır. Var olduğu günden itibaren müşteri memnuniyetini hedefleyen ve bu gayeden hiç ayrılmayan Prizma Doğalgaz, her hizmet sonucunda müşterilerinin yüzünü güldürmeyi başarmıştır. Müşteri memnuniyeti, kaliteli ürünler ve doğru hizmet ile Prizma Doğalgaz, Kahramanmaraş’ta en çok tercih edilen Doğalgaz Mühendislik ve Isı Sistemleri firması olmayı başarmıştır.